28-latka z powiatu puckiego w tarapatach: Zgubiła narkotyki przy szkole

28-latka z powiatu puckiego w tarapatach: Zgubiła narkotyki przy szkole

28-letnia kobieta z powiatu puckiego musi teraz stanąć przed wymiarem sprawiedliwości za posiadanie dużych ilości substancji psychotropowych. Do skomplikowanej sytuacji doszło, gdy przypadkiem zgubiła te środki tuż obok jednej ze szkół na terenie tego powiatu.

Służby porządkowe z powiatu puckiego otrzymały informacje o tajemniczej tkaninowej torebce znalezionej w pobliżu jednego z lokalnych ośrodków edukacyjnych. Jak informuje asp. szt. Joanna Samula – Gregorczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku, oficerowie na miejscu dokonali badania zawartości torebki i odkryli, że jest w niej ponad 10 gramów substancji psychotropowych.

W następnej kolejności, dzięki nagraniom z monitoringu jednej ze stacji paliw na terenie powiatu puckiego, udało się ustalić do kogo należała kolorowa saszetka. Okazało się, że jest nią 28-latka, którą rozpoznał sprawnie działający dochodzeniowiec puckiej policji. Mundurowy ten wykazał się niebywałą precyzją i umiejętnością w analizie dowodów – dokładnie badał zawartość torebki, a na podstawie paragonu ze stacji paliw przeglądał nagrania z kamer miejskich. Dzięki temu udało mu się bezbłędnie zidentyfikować kobietę oraz ustalić jej aktualne miejsce zamieszkania – informuje rzecznik puckiej policji.