Kobieta pod wpływem alkoholu i amfetaminy rozbija samochód w Jastrzębiej Górze

Kobieta pod wpływem alkoholu i amfetaminy rozbija samochód w Jastrzębiej Górze

Mieszkanka powiatu wejherowskiego, mająca 41 lat, jadąc w stanie nietrzeźwości oraz będąc pod wpływem amfetaminy, straciła kontrolę nad pojazdem. W konsekwencji, uderzyła w słup przy drodze w Jastrzębiej Górze, który następnie runął na chodnik i ścieżkę rowerową.

Całe zdarzenie miało miejsce podczas niedzielnego wieczoru, dokładnie 2 czerwca, w popularnym kurorcie morza bałtyckiego – Jastrzębia Góra.

Po godzinie 22:00 policja otrzymała zgłoszenie o incydencie drogowym na ulicy Rozewskiej. Na miejscu funkcjonariusze spotkali się z 41-letnią kobietą, która była uczestniczką tego zdarzenia. Kobieta ta, jadąc w stronę Rozewia, nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze. W wyniku tego straciła panowanie nad pojazdem, wpadając w poślizg i zjeżdżając na chodnik. Następnie uderzyła z impetem w słup przydrożny, który w efekcie upadku blokował chodnik oraz ścieżkę rowerową. Na szczęście, mimo groźnie wyglądającej sytuacji, nikt nie odniósł żadnych obrażeń – przekazała asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk z Komendy Powiatowej Policji w Pucku.