MONOPOLY: BAŁTYK? Premiera kultowej gry w bałtyckim wydaniu już niebawem we Władysławowie!

MONOPOLY: BAŁTYK? Premiera kultowej gry w bałtyckim wydaniu już niebawem we Władysławowie!
fot. unplash.com

Zapewne każdy z nas zna grę Monopoly. Jednak mało kto spodziewał się, że ta popularna rozrywka doczeka się swojej bałtyckiej wersji. Jeżeli nie wierzysz, przyjdź już w najbliższą sobotę, 7 sierpnia na Aleję Gwiazd Sportu. Przekonasz się na własne oczy!

Nie tylko dla fanów MONOPOLY

W sobotę 7 sierpnia o godzinie 12:00 na Aleję Gwiazd Sportu przyjedzie Pan MONOPOLY. Wszystko to przez fakt, że za chwilę będzie miała oficjalna premiera nowej edycji gry MONOPOLY: BAŁTYK. Gmina Władysławowo jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia. Do czasu uroczystego odsłonięcia planszy nikt do końca nie wie, jak będzie ona finalnie wyglądać. Dowiemy się tego dopiero na oficjalnym odsłonięciu na Alei Gwiazd Sportu. 

Dzięki MONOPOLY: BAŁTYK będziesz mieć możliwość powrotu nad ukochane morze i razem z przyjaciółmi rozegrać emocjonującą partyjkę. W grze nie znajdziesz klasycznych pól do gry, a zamiast tego będziesz zdobywać Władysławowo, Chałupy, Rewę lub Mechelinki. Będziesz mieć możliwość wyprawy na dorsza, rozłożysz popularne parawany, lecz uważaj, by nie wejść na zamknięte plaże. Za to trafia się za kratki!

Stare zasady w nowej odsłonie

Do gry potrzeba minimum 2 osoby, maksymalnie 8. Z banku gracze pobierają odpowiednią ilość pieniędzy o nominałach 500, 100, 50, 20, 5 i 1. Prócz tego otrzymują pionki, którymi będą poruszać się po planszy. Wygrywa ten, który zdobędzie najwięcej gruntów oraz doprowadzi przeciwników do bankructwa. 

Jeżeli wybierasz się na tę imprezę, zarezerwuj sobie kilka godzin. Prócz części oficjalnej związanej z MONOPOLY, będzie również sporo imprez towarzyszących. Dlatego też dobra zabawa dla każdego gwarantowana!