Niecodzienny przypadek zuchwałej kradzieży roweru o wartości 1500 złotych

Niecodzienny przypadek zuchwałej kradzieży roweru o wartości 1500 złotych

Siły policyjne przekazały informacje na temat brawurowej kradzieży roweru, który miał wartość 1500 złotych. Sprawca tej czynności, po dokonanym demontażu niektórych części roweru, zamierzał zwrócić skradziony przedmiot uprawnionemu właścicielowi, mając na celu uzyskanie tzw. znaleźne.

Wydarzenie miało miejsce kilka dni temu. Policję powiadomił 33-letni obywatel powiatu puckiego, informując, że nieznajomy mężczyzna zabrał jego rower spod sklepu usytuowanego przy ulicy Szkolnej w miejscowości Mosty i uciekł nim w stronę Rewy.

Policja działała na podstawie raportu zgłaszającego. Na podstawie detalicznego opisu roweru, ustalono, że został on pozostawiony przy stojaku w miejscu publicznie dostępnym przy sklepie. Według relacji świadków, około godziny 6 rano do roweru podszedł nieznany mężczyzna, który po krótkim oględzinach wsiadł na niego i odjechał w stronę nadmorskiej miejscowości – jak przekazała asystent sztabowy Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.