Od zwycięstwa do porażki i z powrotem: MKS Władysławowo wygrał dramatyczne starcie na boisku

Zmagania MKS Władysławowo w 6. serii spotkań w IV lidze były ich pierwszym triumfem w sezonie 2023/2024. Po burzliwej grze, pokonali drużynę Anioły Garczegorze.

Na koniec pierwszej połowy spotkania, MKS Władysławowo wyraźnie dominowało, prowadząc 2:0. Gołe zdobyte przez Kacpra Dawidowskiego w 20. minucie oraz Dominika Klechy podczas doliczonego czasu gry, dały nadzieję na pełen sukces. Jednakże, druga połowa stała się prawdziwą próbą sił dla zespołu. Przewaga została zgubiona, gdy drużyna gospodarzy zagrała ofensywnie i skutecznie.

Anioły Garczegorze, bowiem szybko odrobiły straty – bramki strzelone przez Mateusza Słumińskiego w 49. minucie oraz Michała Choszcza w 53. minucie doprowadziły do remisu. Dynamika meczu nie ustawała – w 81 minucie goście wyszli na prowadzenie dzięki celnej strzale Michała Kobieli. Sytuacja MKS-u pogorszyła się jeszcze bardziej, kiedy w 88 minucie Przemysław Rankowski został ukarany czerwoną kartką za drugie żółte przewinienie.

Wyglądało to na koniec nadziei dla MKS Władysławowo, lecz zespół nie poddał się. W ostatnich chwilach spotkania, w 90. minucie Konrad Bizewski zdobył bramkę, doprowadzając do remisu. Niespodziewanie, w siódmej minucie doliczonego czasu gry, zwycięstwo drużynie z Władysławowa zapewnił Arkadiusz Proena.