Podziękowania dla policjantów za odzyskanie skradzionego samochodu Porsche

Podziękowania dla policjantów za odzyskanie skradzionego samochodu Porsche

Mieszkanka okolic Pucka, która padła ofiarą kradzieży samochodu, wyraziła swoją wdzięczność dla lokalnych służb policyjnych w liście skierowanym do Komendanta Powiatowego Policji. W swoim liście, podkreślała profesjonalizm i poświęcenie funkcjonariuszy, którzy pomogli jej odzyskać ukochane Porsche.

W swojej relacji, kobieta szczególnie chwaliła pracę Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Pucku, który przyczynił się do odzyskania jej cennego mienia. Zaznaczyła, że od momentu zgłoszenia kradzieży, postawa policjantów była wręcz wzorcowa. Skomplementowała ich operacyjną efektywność i doskonałą organizację pracy, które pozwoliły na błyskawiczne odnalezienie pojazdu. Wspomniała również o nieocenionej pomocy psychologicznej, jaką otrzymała od mundurowych podczas tego stresującego czasu.

Pod koniec swojego listu, kobieta ponownie podkreśliła profesjonalizm i skuteczność funkcjonariuszy. Zwróciła uwagę na intensywność pracy, jaką policjanci włożyli w śledztwo i odzyskanie jej samochodu. Wyraziła swój głęboki podziw i uznanie dla ich wysiłku. Dodała także, że takie pozytywne doświadczenia z lokalnymi służbami policyjnymi dają powody do dumy i satysfakcji.