Poszukiwany przez policję, wpadł we Władysławowie. Ukrywał się aż sześć lat!

Poszukiwany przez policję, wpadł we Władysławowie. Ukrywał się aż sześć lat!
fot. unsplash.com

Do niecodziennego zdarzenia doszło w połowie grudnia w jednym z mieszkań we Władysławie. Policja z Pucka dostała zgłoszenie o miejscu pobytu poszukiwanego od sześciu lat handlarza substancjami psychoaktywnymi. Akcja skończyła się brawurowym zatrzymaniem.

Poszukiwany był zaskoczony

Kiedy funkcjonariusze puckiej policji zapukali do jednego z mieszkań we Władysławowie, znajdowała się tam cała rodzina. Wpuścili funkcjonariusza policji i to właśnie jego zaskoczyła postawa jednej z osób przebywających w mieszkaniu, Była ogromnie zdenerwowana i zmieszana.

Już wcześniej uzyskano zgodę na przeszukanie całego lokalu, więc czym prędzej przystąpiono do czynności śledczych. W jednym z pokoi ukrywał się poszukiwany od sześciu lat listem gończym 33- latek. Policjant zareagował natychmiast, obezwładniając uciekiniera i przeprowadzić czynności związane z zatrzymaniem. Przetransportowano go do Aresztu Śledczego w Wejherowie, gdzie będzie czekał na rozprawę. Przypuszczalnie zasądzona będzie mu kara 6 miesięcy za posiadanie i handel środkami odurzającymi.

Policja namawia

Na oficjalnej stronie policji znajduje się oficjalna baza osób poszukiwanych. Można tam również znaleźć informacje o osobach poszukiwanych listem gończym. Dowiesz się tam nie tylko imienia i nazwiska poszukiwanej przez policję, jak i jej wiek oraz rodzaj przestępstwa, za jakie jest ścigana. Jeżeli zobaczysz podobną osobę, koniecznie zawiadom o tym policję, dzwoniąc na numer alarmowy. Policja i prokuratura gwarantuje pełną anonimowość.