TOP 6: największe atrakcje Władysławowa

TOP 6: największe atrakcje Władysławowa

Komu marzą się udane wczasy nad morzem, temu spokojnie można polecić wypoczynek na terenie Władysławowa. Ten modny kurort ma się czym pochwalić, a liczne atrakcje sprawiają, iż każdy gość znajdzie tu dla siebie coś ciekawego. Jakie obiekty cieszą się tu największym powodzeniem? Oto 6 miejsc, które podczas wypoczynku we Władysławowie z pewnością warto odwiedzić.

TOP 6: Kukurydziany labirynt
Wielki labirynt w kukurydzy to miejsce chętnie odwiedzane przez tych, którzy chcą w rejonie Władysławowa miło spędzić czas na wspólnej zabawie. Labirynt ten powstał na wielkim polu obsianym kukurydzą w taki sposób, by powstały tu kręte ścieżki o łącznej długości ponad 3 km.
Noclegi we Władysławowie

TOP 5: Lunapark Sowiński
To wesołe miasteczko jest miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez tych, którzy w rejonie Władysławowa postanowili spędzić rodzinne wakacje. Kolejka górska, młyńskie koło oraz karuzele dla dużych i małych – wszystko to sprawia, iż w tym miejscu każdy, bez względu na wiek, może spędzić wolny czas na udanej zabawie.

TOP 4: Port morski
Kto spędza wczasy nad morzem, ten z pewnością chce nacieszyć się widokiem morskich portów. Jednym z ciekawszych obiektów tego typu jest port we Władysławowie, na terenie którego można zobaczyć wiele kutrów rybackich. W miejscu tym panuje wyjątkowa atmosfera, a spacery w takiej scenerii na długo zapiszą się w pamięci zaglądających tu gości.

TOP 3: Aleja Gwiazd Sportu
Wizyta w tym kurorcie będzie nie lada gratką dla każdego miłośnika sportu. Jedna z miejscowych promenad wypełniona jest mosiężnymi gwiazdami, które mają przypominać spacerowiczom o osobach wyjątkowo zasłużonych dla polskiego sportu. Swej płyty doczekali się tu m. in. Dariusz Michalczewski, Robert Korzeniowski oraz Kazimierz Deyna.

TOP 2: Ocean Park Władysławowo
Ocean Park Władysławowo to miejsce bardzo chętnie odwiedzane i przez dorosłych, i przez ich pociechy. Spacer po terenie tego parku pozwala nacieszyć się widokiem ryb i morskich ssaków, a ich wierne modele na każdym mogą zrobić ogromne wrażenie. Dodatkowo w miejscu tym czekają takie atrakcje, jak akwarium pełne tropikalnych ryb, a także plac zabaw, na terenie którego maluchy mogą się bawić do woli.

TOP 1: Dom Rybaka
Dom Rybaka to jeden z symboli Władysławowa oraz obowiązkowy punkt w programie każdej wycieczki po jego terenie. Ten charakterystyczny gmach powstał w latach 50. XX wieku jako hotel. Dziś spełnia kilka funkcji jednocześnie, będąc m. in. siedziba Urzędu Miejskiego. W murach tego charakterystycznego gmachu mieści się też prywatna wystawa motyli, której warto poświęcić nieco więcej uwagi. Wielkim powodzeniem cieszy się też wieża tego domu, wykorzystywana obecnie jako punkt widokowy.

Kto znajdzie tanie noclegi na terenie Władysławowa, ten będzie mógł spędzić niezapomniane wczasy nad morzem. To letnisko może się też pochwalić ciekawą okolicą, zatem wycieczki w rejonie Władysławowa są kolejnym sposobem na udane wakacje w tej części kraju. Kusi Przylądek Rozewie z latarnią morską, kusi Jastrzębia Góra i jej malownicze plaże. Wszystkie te atrakcje sprawiają, iż wypoczynek nad morzem każdemu z nas sprawi wiele radości i pozwoli odpocząć od codziennych problemów.