Tragiczny incydent na przejściu dla pieszych w Władysławowie: 63-letni kierowca potrącił 12-letnią dziewczynkę

Tragiczny incydent na przejściu dla pieszych w Władysławowie: 63-letni kierowca potrącił 12-letnią dziewczynkę

Wstrząsającym wydarzeniem było tragiczne zdarzenie drogowe, które miało miejsce we Władysławowie. Kierujący samochodem mężczyzna w wieku 63 lat, pochodzący z Mazowsza, nie zachował należytej ostrożności podczas jazdy i nieszczęśliwie potrącił 12-letnią dziewczynkę. Młoda ofiara, która przekraczała jezdnię, została ranna i natychmiast przewieziona do najbliższego szpitala.

To dramatyczne zdarzenie miało miejsce dzisiaj, 21 września, na jednej z ulic we Władysławowie. Co jest szczególnie szokujące w tym nieszczęśliwym wypadku, to fakt, że doszło do niego na odpowiednio oznakowanym przejściu dla pieszych.

Przybyli na miejsce policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku prowadzący dochodzenie w sprawie tego wypadku ustalili kilka kluczowych faktów. Jak się okazało, kierowca Renault w wieku 63 lat nie ustąpił pierwszeństwa na przejściu dla pieszych dla przechodzącej tamtędy 12-letniej dziewczynki.

– Dziewczynka z odniesionymi obrażeniami ciała została natychmiast przewieziona do szpitala – informuje aspirant sztabowy Joanna Samula-Gregorczyk, pełniąca funkcję oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pucku.