UKS Bliza Władysławowo ze świetnym wynikiem na zawodach. Młodzi sportowcy rosną w siłę!

UKS Bliza Władysławowo ze świetnym wynikiem na zawodach. Młodzi sportowcy rosną w siłę!

Za nami Super Grand Prix w Badmintonie. Zawodnicy z UKS Bliza Władysławowo poradzili sobie doskonale zarówno na tych prestiżowych zawodach jak i na ogólnopolskim turnieju w Solcu Kujawskim. Trener był dumny z młodych zawodników!

Super Grand Prix to turniej dla najlepszych. Jest traktowane jako drugie co do rangi wydarzenie w klasyfikacji turniejowej Polskiego Związku Badmintona. Na rozgrywkach zaprezentowało się dwóch zawodników z UKS Bliza Władysławowo: Paweł Oberzig jako junior młodszy i Adam Fikus jako młodzik młodszy. Cieszy więc, że Fikus zajął drugie miejsce w deblu.

Cieszy również postawa młodych zawodników z Władysławowa podczas zawodów w Solcu Kujawskim. Zarówno w bezpośrednich starciach, jak i deblach z większości rozgrywek wychodzili obronną ręką. Na tym tle wyróżniała się Marta czajka, która aż w czterech rozgrywkach doszła do finału, z czego aż trzy wygrała. Wśród chłopców na szczególne uznanie zasługuje Jakub Karbowniczek, który zajął drugie miejsce w mikście i trzecie w singlu.