Władysławowo – Pensjonat z atrakcjami dla dzieci

Władysławowo – Pensjonat z atrakcjami dla dzieci

Władysławowo, malowniczo położona miejscowość nad Bałtykiem, z jednej strony otoczona wodami Zatoki Puckiej, z drugiej bezkresu otwartego morza. To nie tylko miejsce wspaniałe dla miłośników plażowania i wodnych atrakcji, to także idealna baza wypoczynkowa dla rodzin z dziećmi. Sprawdzamy najciekawsze atrakcje w okolicy oraz sprawdzone miejsce na wakacje z dzieckiem.

Władysławowo z dzieckiem?

Przez ostatnie lata Władysławowo stało się miejscem oferującym bogaty wybór atrakcji dostosowanych specjalnie do potrzeb najmłodszych podróżników. Mnóstwo nowoczesnych i ogólnodostępnych placów zabaw umili rodzinne spacery. Kładka na plaży tworzy idealne warunki do spacerów z wózkiem z widokiem na morze. Dedykowany dla dzieci „Szlak Rybek z Władka” to kolejna bezpłatna atrakcja, dzięki której można w ciekawy sposób zwiedzać miasto. Do tego dostępnych jest tu mnóstwo dodatkowych atrakcji takich jak: wesołe miasteczko, Ocean Park, liczne muzea i wystawy oraz bardzo ciekawe parki rozrywki dla najmłodszych w okolicy. Nie brakuje również atrakcji dla dzieci na niepogodę, o których więcej poczytacie na dzieckowpodrozy.pl Również samo położenie u nasady Półwyspu Helskiego i zaledwie 30 km od Gdyni sprawiają, że to idealne miejsce jako baza do zwiedzania tej części Pomorza.

Władysławowo noclegi z dziećmi – Pensjonat dla rodzin

Poza bogatą ofertą atrakcji dla rodzin z dziećmi, warto zarekomendować miejsce, które od lat rozwija swoją ofertę rodzinnego wypoczynku. Pensjonat Wojciech we Władysławowie (www.pensjonat-wojciech.pl) to rodzinny obiekt, który zapleczem atrakcji dla rodzin z dziećmi z powodzeniem może konkurować z dużymi i znacznie droższymi hotelami. Do dyspozycji dzieci są tu dwie przestronne sale zabaw, w tym jedna dedykowana kreatywnej zabawie najpopularniejszymi klockami na świecie. Nie brakuje też dodatkowych atrakcji takich jak interaktywne gry multimedialne, profesjonalne animacje czy zabawy na uwielbianych przez dzieci dmuchanych zamkach. Tym co docenią rodzice, jest domowa kuchnia. Poza śniadaniami w formie bufetu, które od lat są wizytówką Pensjonatu, dla najmłodszych przygotowano dodatkową zupkę w godzinach południowych, a po południu serwowana jest dwudaniowa obiadokolacja. Również pokoje dostosowane są do potrzeb rodzin. W ofercie Pensjonatu Wojciech dostępne są zarówno pokoje z dostawkami dla dzieci poniżej 2 roku życia, jak i przestronne pokoje 3-4 osobowe, a nawet 5 os. pokoje Studio z 2 sypialniami. To jedno z tych miejsc, gdzie dzieci są w centrum uwagi i to dla nich przede wszystkim przygotowano szereg atrakcji. Nie zapomniano też o rodzicach. Dostępna jest bowiem strefa relaksu z saunami i urządzeniami do masażu. Pensjonat Wojciech działa w myśl zasady „szcześliwe dzieci to szczęśliwi rodzice”, warto więc dokładniej sprawdzić ich ofertę, tym bardziej, że bardzo często oferują atrakcyjne cenowo pakiety promocyjne.