Wstrząsające wydarzenie we Władysławowie: na posesji odnaleziono ciało 34-letniego mężczyzny

Wstrząsające wydarzenie we Władysławowie: na posesji odnaleziono ciało 34-letniego mężczyzny

Władysławowo stało się miejscem straszliwego odkrycia. Na początku dnia, w jednym z domów znajdujących się przy ulicy Willowej, znaleziono martwego mężczyznę. Krajowy ośrodek powiadamiania ratunkowego w Ciechanowie otrzymał informacje na ten temat około godziny 9.30.

Służby medyczne przybyły na miejsce natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, jednak ich interwencja okazała się bezskuteczna – potwierdzono, że mężczyzna nie jest już w stanie życia.

– Służby medyczne zostały natychmiast skierowane na miejsce zdarzenia. Niestety, pomimo starań personelu medycznego, mężczyźnie nie udało się uratować życia. Okazało się, że to 34-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego – podała asp. Magda Zarembska, będąca przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie

Aktualnie trwają intensywne działania prowadzone przez policję pod nadzorem prokuratury. Mają one na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności, które doprowadziły do tej smutnej sytuacji. Zobowiązujemy się poinformować o każdym nowym fakcie wynikającym z prowadzonego śledztwa.