Zatrzymano dwóch poszukiwanych mężczyzn

Zatrzymano dwóch poszukiwanych mężczyzn

Siły policyjne z Pucka dokonały zatrzymania dwóch mężczyzn, których sprawiedliwość szukała od pewnego czasu. Poszukiwani to 46-latek i 77-latek, którzy próbując uniknąć kary, skrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz obaj mężczyźni zostali umieszczeni w celi.

Pierwszy z zatrzymanych, 46-letni mieszkaniec powiatu puckiego, był ścigany przez służby, aby odbył karę pięciu miesięcy pozbawienia wolności. Powód? Zaniedbanie obowiązku alimentacyjnego wobec swoich dzieci. Dzielnicowi z komendy w Pucku wyśledzili jego ukrywanie się i doprowadzili go do policyjnej celi.

Drugi zatrzymany, 77-letni mężczyzna, również pochodzący z powiatu puckiego, nie stawił się na czas do odbycia kary za popełnione przestępstwa. Teraz czeka go kilka miesięcy spędzonych za kratami.

Jak informuje asp. sztab. Joanna Samula-Gregorczyk, reprezentująca Komendanta Powiatowego Policji w Pucku, starszy z zatrzymanych mężczyzn był poszukiwany z powodu serii kradzieży mienia. Pomimo wydanego nakazu, nie zgłosił się do odbycia kary, co skutkowało koniecznością ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości.