O naszym regionie znowu będzie głośno. Znana piosenkarka zagrała w dokumencie o Bałtyku!

O naszym regionie znowu będzie głośno. Znana piosenkarka zagrała w dokumencie o Bałtyku!
fot. unsplash.com

„Szalony o morzu” to serial dokumentalny nakręcony przez stację ARD. Ich główna bohaterka, Laura Wilde, zagościła w kilku miejscach wokół Morza Bałtyckiego. Była również w naszym regionie!

To nie tylko program

O całym projekcie wygadała się sama piosenkarka we wpisie na swoich mediach społecznościowych. To w sierpniu właśnie gościła w naszych stronach, aby nakręcić kilka odcinków nowego serialu dokumentalnego ARD. Jak dowiadujemy się z nieoficjalnych źródeł, trasa MS Artania przebiegała przez archipelag do stolicy Szwecji, Sztokcholmu, a potem z wizytą w Estonii i Gdańsku.

Siłą tego medium jest nie tylko postawienie sławnych osób w niekomfortowych dla nich warunkach, ale również pokazanie wspaniałych zakątków z całego świata. Wcześniej w programie brali udział Anna Karina Vojczak, Stefan Moss czy Voxxclub. Odcinki archiwalne są dostępne na platformie streamingowej telewizji ARD. Jeżeli szukasz więcej telewizyjnych nowinek, zobacz koniecznie telewizjacentrum.pl

Promocja na cały świat

Dokument „Szalony o morzu” będzie można oglądać w telewizji ARD i różnych innych formatach telewizyjnych. Premierowe odcinku „Crazy about the Sea” z Laurą Wilde będą wyemitowane już niebawem, bo 22 i 23 grudnia. Biorąc pod uwagę, jaką ta piosenkarka cieszy się międzynarodową sławą, możemy mieć tylko nadzieję, że o naszym regionie będzie głośno i coraz więcej ludzi dowie się o jego najpiękniejszych zakątkach.

Mierzeja Helska, Chałupy, Kuźnicą czy samo Władysławowo kusi swoimi atrakcjami nie tylko w sezonie letnim. Fanów jesiennego, wiosennego, a nawet zimowego pobytu nad Bałtykiem jest całkiem sporo. Wydaje się to racjonalne, gdy spojrzy się na to z perspektywy zdrowotnego jodu. To właśnie zimą jest go najwięcej w powietrzu!