Tequball Team Władysławowo CUP za nami. Mamy silną drużynę!

Tequball Team Władysławowo CUP za nami. Mamy silną drużynę!
fot. unsplash.com

Za nami już pierwsze zawody organizowane przez Tequball Team Władysławowo CUP. Drużyna z Władysławowa pokazała, jak powinno się grać w Tequball!

Wspaniałe sportowe widowisko, jakim był Tequball Team Władysławowo CUP przypomniało nam, że niszowe sporty również mogą zgromadzić ogromną publiczność i kibicowanie z prawdziwym charakterem. Tak właśnie można podsumować te rozgrywki.

Do Władysławowa, na rozgrywki turniejowe, przyjechali zawodnicy z całej Polski. Tequball to coraz popularniejszy sport, który gromadzi całe mnóstwo utalentowanych zawodników. Nawet laik mógł dostrzec, jak wysoki poziom prezentowali zawodnicy. Były wielkie emocje ale i wspaniała, międzydrużynowa współpraca.

Podczas rozgrywek, o wysokie trofea walczono w czterech kategoriach: single kobiet, single mężczyzn, deble i deble miast. Najlepszą w singlach kobiet okazała się Alicja Bartnicka z drużyny z Warszawy. Deblach mikst, prym wiedli Alicja Bartnicka oraz Adrian Duszak. W singlach mężczyzn natomiast Adrian Duszak z TEQnical Warsaw Academy.