Turniej badmintona za nami. We Władysławowie spotkali się utalentowani gracze w każdym wieku!

Turniej badmintona za nami. We Władysławowie spotkali się utalentowani gracze w każdym wieku!
fot. unsplash.com

W Mikołaja UKS Bliza zaprosiła do siebie wszystkich wielbicieli badmintona. Byli więc i dziadkowie i rodzice a nawet wnukowie. Wszyscy stanęli w szranki na Mikołajkowym turnieju badmintona. Emocje podczas rozgrywek sięgały zenitu!

Wielopokoleniowe rozgrywki

Jak opowiadał w lokalnych mediach organizator całego wydarzenia i jednocześnie trener klubu badmintonowego, Zbigniew Czajka, różnica między najstarszym a najmłodszym uczestnikiem wynosiła około sześćdziesiąt lat. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, całość rozgrywek cieszyła się ogromną popularnością. Budowania to, że we Władysławowie jest mnóstwo wielbicieli popularnej gry w paletkę.

Podczas rozgrywek bardzo widoczne było zaangażowanie graczy, bez względu na wiek. Czy to najmłodsi, walczący w swojej grupie wiekowej, czy też starsi, podczas gry dawali z siebie wszystko. Duch zdrowej rywalizacji wisiał nad całym wydarzeniem.

Punkty do oficjalnej klasyfikacji

Smaczku w rozgrywkach dodawał fakty, że wyniki rozgrywek w grze podwójnej, zostały zaliczone do klasyfikacji Ligi Sportowej Gminy Władysławowo. Dodatkowe punkty w pozornie łatwiejszych rozgrywkach, to świetny bonus dla biorących udział w rywalizacji w Lidze Sportowej.

Nie będzie zaskoczeniem stwierdzenie, że prym w tych rozgrywkach wiedli zawodnicy z Blizy. Najwięcej wyróżnień i jednocześnie punktów zgarnęli Paweł Oberzig z tatą, Filip Karbowniczek z Bratem oraz Szymon zasada, który grał z mamą. Na specjalne wyróżnienie zasługują również najmłodsi uczestnicy, którzy dzielnie brali udział w każdej zorganizowanej zabawie.