Władysławowo stawia na aktywność fizyczną podczas okresu przedświątecznego

Władysławowo stawia na aktywność fizyczną podczas okresu przedświątecznego

Nie tylko odpoczynek i relaks, ale również aktywność fizyczna były celem wizyty Świętego Mikołaja we Władysławowie. Postać ta, znana z obdarowywania prezentami, tym razem zaprosiła do wspólnej gry w badmintona. Turnieje sportowe „Rodzinne Rakiety gry podwójne” i „Mikołajkowy Turniej dla dzieci” przyciągnęły wielu uczestników, nie tylko najmłodszych. Zbigniew Czajka, trener UKS Bliza Władysławowo, podkreślił radość dzieci z możliwości gry w rodzinnej atmosferze oraz spotkania ze Świętym Mikołajem, który aktywnie uczestniczył w wydarzeniu.

Farbując swój strój na czerwono-biało, Święty Mikołaj w pełni zaangażował się w role prowadzącego zawody badmintonowe. Jego zadaniem było nie tylko rozdawanie upominków, ale przede wszystkim motywowanie uczestników do aktywności i rodzinnej rywalizacji. Norbert Górski został doceniony za doskonałe prowadzenie całej imprezy – chwali go Zbigniew Czajka.

Choć atmosfera turnieju była przyjazna i pełna świątecznego ducha, uczestnicy nie stracili z oka celu – zwycięstwa. Wszystkim zależało na wygranej, co wprowadzało element zaciętej rywalizacji, ale jednocześnie podkreślało sportowy charakter przedświątecznych spotkań we Władysławowie.