Sukces Cheerleaders Team Władysławowo! Za nimi pierwsze zawody!

Sukces Cheerleaders Team Władysławowo! Za nimi pierwsze zawody!
fot. unsplash.com

Zawody cheerleaderek kojarzą nam się przede wszystkim z amerykańskimi filmami dla nastolatek. Jednak już od dawna, cheerleaderki zadomowiły się również u nas i są nieodłączną częścią wielu imprez sportowych i meczy. Niedawno założone Cheerleaders Team Władysławowo może także poszczycić się pierwszymi medalami.

Grand Prix Polski Cheerleaders

Cała impreza odbyła się 12 czerwca 2022 w Rumi. Do tego nadmorskiego miasteczka zjechały się kluby z całej Polski, aby rywalizować o największe trofea. Pojawiły się tam również przedstawicielki naszego miasta. Gdy dodamy, że były to ich pierwsze zawody, może pozytywnie zaskoczyć ilość otrzymanych medali i wyróżnień.

Zobacz również: Podsumowanie Gali Sortu 2021 we Władysławowie. Znamy laureatów!

Cała impreza, co podkreślają uczestniczki, była bardzo dobrze zorganizowana i przemyślana tak, by każda z grup mogła pokazać się od najlepszej strony. Imprezy towarzyszące temu wydarzeniu, takie jak warsztaty i kursy, sprawiały, że nawet najbardziej zaawansowana chearlederka znajdowała coś dla siebie. Nie zabrakło również emocji i stresu, bo pierwszy występ na tak dużym wydarzeniu to nie lada wyzwanie. Dziewczyny z Władysławowa poradziły sobie z tym jednak świetnie.

Kto się może zapisać?

Jak podkreślają założyciele Cheerleaders Team Władysławowo, do zespołu przyjmowane są dziewczyny z poczuciem rytmu. Jednak nie jest to wymagane, bo wszystkiego można nauczyć się na zajęciach. Chociaż pierwsze z nich odbędą się dopiero z początkiem września, to zapisy do nowej grupy obowiązują już teraz. Lista zakwalifikowanych pojawi się po 15 lipca.

Szukasz więcej informacji z regionu? Zobacz portal pomorzanie.pl